stereklama

3M Inštalačný materiál


 

Firma 3M je jednou z najvýznamnejších svetových firiem zaoberajúcich sa výskumom, inováciou a zdokonaľovaním výrobkov. Patrí jej mnoho prvenstviev v technológiách a výrobe špeciálnych produktov. Veľký dôraz kladie na kvalitu, cetifikáciu a harmonizáciu produktov podľa svetovo uznávaných a akreditovaných laboratórií, ako je UL, CSA, IEC, AMTS a MIL certifikácia pre armádne účely alebo certifikácia v leteckom, lodnom a automobilovom priemysle. Všetky výrobné závody 3M majú výrobu a ich riadenie harmonizované podľa ISO certifikácie a výrobky spĺňajú RoHS direktívu týkajúcu sa elektro produktov a ich dopadu na životné prostredie.
3M výrobky používané v elektroinštaláciách a káblových rozvodoch urýchľujú a uľahčujú prácu technikov a zvyšujú kvalitu inštalácie.

Výrobky 3M™

Káblové lubrikanty – Spreje pre elektro, optiku a elektroniku – Označovanie káblov – Infrateplomery – Sťahovacie remienky a doplnky – Pružinové konektory – Zárezové konektory – Kontaktné sťahovacie pružiny – Krimpovacie konektory a dutinky