elektro

3M Elektro


elektro_paskyElektrotechnické pásky

Široká ponuka izolačných elektro pások vhodných pre bežné elektrotechnické účely, zatesňovanie, identifikáciu, fixáciu káblových zväzkov, extrémne teplotné namáhanie, chemickú odolnosť a mechanickú ochranu.

vn_spojkyVysokonapäťové káblové súbory

Káblové súbory pre VN aplikácie zaručujú vysokú kvalitu a spoľahlivosť. Preferovaná technológia je zmršťovanie za studena vyvinutá spoločnosťou 3M v roku 1985.

zmrstitelne_materialyMateriály zmrštiteľné teplom a za studena

3M vyrába veľa typov elektroizolačných trubíc, káblových ukončovacích a rozdelovacích koncoviek, káblových manžiet, koaxiálnych tesniacich trubíc a mnoho iných. 3M ako prvá prišla s technológiou zmršťovania za studena.

zalievacie_hmotyElektroinštalačný materiál

Elektroinštalačný mareriál 3M obsahuje elektrotechnické živice a zalievacie spojky, sťahovacie remienky, spreje, káblové lubrikanty, produkty k identifikácii a značeniu, zárezové a pružinové konektory Scotchlok, kontaktné sťahovacie pružiny a ďalšie užitočné veci.

lokalizaciaVyhľadávanie a značenie inžinierských sietí

Kompletné riešenia pre vyhľadávanie a značenie inžinierských sietí.

 

Školenia pre spojky a koncovky vysokého napätia

Spoločnosť ideo s.r.o. poskytuje certifikačné školenia pre elektrotechnikov zamerané na inštaláciu vysokonapäťových spojok a ukončení technológiou COLDSHRINK.

 

3M™ Solar Mirror film 1100

SMF1100 zrkadlový film disponuje zrkadlovou odrazivosťou viac ako 95% na 25 uhla miliradiánoch prijatí, a môže takto udržiavať odrazivosť nad 93% viac ako 14 rokov!

 

3M™ Antistatika

Katalóg produktov pre antistatické riešenia.